Kredyt dla firmy jednoosobowej

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i chciałbyś uzyskać środki na rozwój firmy lub cele prywatne? Przygotuj komplet niezbędnych dokumentów, wśród których powinno znaleźć się m.in. oświadczenie o zobowiązaniach, wyciąg z rachunku bankowego, deklaracja podatkowa z ostatniego roku, zaświadczenie o uzyskaniu numeru NIP i REGON oraz zaświadczenie z Urzędu Skarbowego i ZUS-u o niezaleganiu w podatkach.

Warunkiem uzyskania kredytu dla firmy jednoosobowej jest posiadanie zdolności kredytowej. Pamiętaj, że bank bierze pod uwagę wszystkie zobowiązania, zarówno prywatne, jak i firmowe. Najlepiej zaciągnąć kredyt w czasie, gdy uzyskujesz regularne dochody, a Twoja firma prosperuje bez zarzutów.

Jeśli nie wiesz, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza, sięgnij po poradę doradcy z kredytami dla firm, który zajmie się wszelkimi formalnościami i zawalczy o Twoje interesy podczas negocjacji z bankiem. Korzystając z pomocy specjalisty, z łatwością uzyskasz środki na rozwój firmy, spłatę długów czy inny cel.
Skontaktuj się z nami już dziś!

Kliknij w przycisk poniżej aby przejść do kontaktu,
lub zadzwoń pod bezpośredni numer: 575 416 893.

Skontaktuj się